HAZIRLIK MAÇLARI

5 Aralık 2017 Salı

ŞileYıldız zor virajı zorlansada geçmesini bildi
Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz ŞileYıldız takımı evinde Bornova takımını ağırladı.
Son derece kaliteli bir ekip olan rakibi karşısında zorlanmasına rağmen üç puanı almasını bile temsilcimizde yüzler gülüyor.


Müsabakaya ilgi olmasına rağmen beklenilen düzeyde değildi.Doksan dakikalık başlama vuruşundan itibaren denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçecek bir mücadele olacağı kesinleşti.

İki takımda son derece kontrollü bir futbol anlayışı ile rakibini alt etmenin yollarını aradı.İlk gol Bornova takımından geldi.Golün adı Murat Aydemir.Bu şok gol sonrasında paniklemeden hemen oyunu rakip sahaya yığmayı başaran ŞileYıldız takımı Keita ile cevap vermesini bildi.


Bu gol aynı zamanda ilk kırkbeş dakikanında skoruydu.Müsabakanın ikinci yarısıda ilk kırkbeş dakikaya benzer bir tablo halinde oynandı.Kazanmak isterken süpriz bir golü kalesinde iki takımda görmek istemiyordu.

Müsabakanın son dakikalarına girildiğinde Birol Öztürk ceza sahasına girdiği anda penaltı noktası civarında düşürüldü.Müsabakayı yöneten hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.Topun başına geçen Erkan Kavlak güzel bir vuruşla topu filelere yolladı.Bu aynı zamanda müsabakanında skoruydu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.