HAZIRLIK MAÇLARI

3 Aralık 2017 Pazar

Sekbanlar istediğini aldıSüper Amatör lig 2.Grup mücadelesinde Sekbanlarspor evinde Zeyinburnu1957 takımını ağırladı.
Müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve tempolu başladı.Sekbanlarspor takımı ilk dakikalarda sonuca gitmek için rakip kaleye değişik hücum organizasyonları düzenledi.


Bu organizasyonlar dakikalar 24.dediği anda meyvesini verdi ve İsmail'in attığı gol aynı zamanda ilk devreninde sonucunu tayin eden gol oldu.Müsabakanın ikinci yarısında Zeytinburnu takımının eraberlik için daha arzulu bir futbol anlayışına büründüğünü gözlemledik.


Bu istekli futbol 70.dakikada deplasman takımının beraberlik golü olarak Sekbanlar fileleri ile buluştuğunda golün adı Eren oldu.


Bu gol sonrasında iki takımda eşitliği bozma uğraşı içine girdi.Sekbanlar takımının forveti Orçun müsabakanın sonucunu tayin eden gole imzasını attı.


Müsabakada Zeytinburnu takımının tecrübeli futbolcusu YusufKaymak ikinci sarı karttan oyundan atıldı ve takımını son dakikalarda yanlız bıraktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.