HAZIRLIK MAÇLARI

3 Aralık 2017 Pazar

Nişantaşından Altın değerinde üç puanSüper Amatör Lig 4.Grup karşılaşmasında Nişantaşıspor ve Beykoz1908 takımları karşı karşıya geldiler.
Müsabaka tarafsız ve seyircisiz olarak oynandı.İki takım protokol listeleri dışında tribünlere seyirci alınmadı.


Buna ragmen Beykoz taraftarı stadyumun etrafında ne kadar gözlem yapılacak,destek yapılacak bir yer varsa oraları doldurarak takımları lehine destekte bulundu.


Müsabakaya Nişantaşı takımı etkili başladı.Oyunuvrakip sahaya yıkma başarısını gösteren Nişantaşı takımı aradığı golü Fatih'in kafası ile buldu.


Bu gol sonrasinda Beykoz takımı oyunda dengeyi kurdu ve etkili ataķlar gerçekleştirmeye başladı.


Deniz,AliFeyyaz ve Ulaş ile üç net gol pozisyondan faydalanamayan sarı siyahlı takım bu atakların hemen akabinde kalesinde golü gördü.


Tecrübeli santrafor Serkan Afşar jeneriklik harika bir kafa golüne imza atınca devre arasına 2-0 Nişantaşı takımının üstünlüğü ile girildi.Müsabakanın ikinci yarısında son derece istekli bir Beykoz takımı gordük.Oyunu rakip sahaya yığan sarı siyahlı takım fırsatları değerlendiremezken zaman zaman kalesinde tehlikeli pozisyonlar verdi.Dakikalar 82 dediği anda baskı Harun ile golü getirdi ve fark bire indi.

Müsabakanın Hakemi iki ceza sahasinda verdiği devam kararları ile iki kez Beykoz,bir kez de Nişantaşı futbolcularının tepkisi ile karşılaştı.Müsabakanın son dakikalarındaki Beykoz takımının baskısı gol getirmeyince doksan dakika sonunda Nişantaşı takımının 2-1'lik üstünlüğü vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.