HAZIRLIK MAÇLARI

6 Aralık 2017 Çarşamba

İstanbulAğrıspor Sakatlar Ordusuna Döndü1.Amatör Lig 16.Grupta zirve mücadelesi yapan İstanbul Ağrıspor takımının sakatlıklarla başı belada.
Zorlu Grupta şampiyonluk mücadelesi yapan İstanbulAğrıspor takımının başarılı futbolcusu Oğuzhan Polat çapraz Bağ ameliyatı geçirecek.ErcanDiktaş,Burhan Tepe,Ogün Durmuş,Arif Bolat,GörkemCanci ve Kaleci MaksutBatuhan Bardakçı'dan sonra gelen bu sakatlık tenik heyette ve yönetimde moral bozukluğuna yol açtı.Lider Yamanspor müsabakasına çıkacak kadro kurmakta zorlanan İstanbulAğrıspor takımı ellerindeki mevcut sporcularla en iyi sonucu almak için mücadele edecek.Teknik Heyetten yapılan açıklamada;elimizdeki tüm sporcuların hedefimiz olan Süper Amatör Lige yükselmek için ellerinden gelen gayreti bu önemli müsabakada göstereceklerini düşünüyoruz denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.