HAZIRLIK MAÇLARI

6 Aralık 2017 Çarşamba

İstanbul Süper Amatör Lig'in Kare Asıİstanbul Süper Amatör Lig tüm hızıyla devam ederken birbirinden zorlu müsabakalar sonunda dört takım henüz mağlubiyetle tanışmadı.
Bu takımlar 3.Grup temsilcilerinden Beşyüzevler takımı.Oynadığı 13 müsabaka sonunda dokuz galibiyet ve dört beraberlik alan Beşyüzevler takımı Grubunda lider durumda.


Bir diğer namağlup takım Nişantaşıspor.Nişantaşı takımı oynadığı 13 müsabakada yedi galibiyet altı beraberlik almış durumda ve puan cetvelinde ikinci sırada yer almakta.


Bayrampaşatuna takımı on galibiyet üç beraberlikle puan cetvelinde ikinci sırada yer alıyor.


Vefa takımı oynadığı 12 müsabakada sekiz galibiyet dört beraberlik ile averaj neticesinde ikinci sırada yer almakta.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.