HAZIRLIK MAÇLARI

3 Aralık 2017 Pazar

Gaziosmanpaşaspor Çorlu deplasmanından eli boş döndüBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Gaziosmanpaşa takımı Çorlu deplasmanında çorluspor1947 takımı il karşılaştı.
Çorlu deplasmanında iki otobüs taraftarınıda yanında götüren Gaziosmanpaşa takımı 0-2 mağlup ayrılırken taraftarlarınıda üzmüş oldu.


Müsabakaya her iki takımda çok tempolu ve oldukça istekli başladı.Alt sıralardan kurtulmak isteyen Evsahibi takım karşısında temsilcimiz zaman zaman ciddi pozisyonlarda buldu fakat direkler ve beceriksizlik buna müsade etmedi.


Gaziosmanpaşa taraftraı protokol tribünü yanında yer alırken Çorluspor taraftarı kapalı tribünde meşale şhowlarla takımını doksan dakika desteklemesini bildi.


Müsabaka sonrasında çorluspor1947 futbolcuları şeref tribünü önüne gelip formalarını koyarak yaptıkları protesto gündeme bomba gibi oturdu.


Maddi olanaksızlıklarla boğuşan sarı kırmızılı takım yanlız kalmaktan şikayetci.geçtiğimiz sezon tirilyonları takıma akıtanların bu sezon takımlarını yanlız bırakmaları camiada kabul edilir bir durum olmadığı stadyumun her köşesinde konuşuldu.


Müsabakaya gelince oyun zaman zaman iki takım sporcularının cansiperane mücadelelerinden dolayı elektiriklensede aklı selim olalar ağırlıkta olunca istenmeyen olayların önüne geçidi.


Gaziosmanpaşa tribünlerinde oluşan gerginlikte polis olaya müdehale ederken bir taraftarı stadyum dışına çıkarttı.

Müsabakanın ilk kırkbeş dakikasında iki takımında arzulu futbolunda tek gol vardı Çorluspor1947 takımı adına Serkan Bozkurt dakika beş dediği anda.İlk yarı bu gol ile neticelendi.


Müsabakanın ikinci yarısında Gaziosmanpaşa takımı atak bir futbol sergilerken gol fırsatlarıda yakaladı ama beceriksizlik ve direkler birkaç pozisyonda gol olmasını engelledi.


Dakikalar 65.dediği anda stoper Gökhan Caba kırmızı kartla oyundan ihraç olunca Çorlu takımı oyunu daha kontrollü bir şekilde domine etmeye başladı.


Müsabakanın son dakikalarında tekrar sahneye çıkan Serkan Bozkurt skoru tayin eden golü attı.


Müsabaka sonrasında Çorluspor takımında taraftarı ile paylaşılan mutluluk hakimdi.Gaziosmanpaşa cephesinde ise kaybedilen üç puanın üzüntüsü vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.