HAZIRLIK MAÇLARI

1 Aralık 2017 Cuma

Çeliktepe İkinci Yarıda Fark Yarattı. (VİDEO HABER)

Çeliktepe İkinci Yarıda Fark Yarattı.
İstanbul Süper Amatör Lig 6. grupta hafta sonu Açık Öğretim sınavları sebebi ile oynanamayarak Salı gününe ertelenen Çeliktepe - M Kemal Paşa müsabakası Seyrantepe Stadı'nda oynandı. 

Karşılaşmayı Murat Yaroğlu, Abdullah Maden, Eshan Kartal hakem üçlüsü yönetti. İlk yarısı golsüz eşitlikle kapanan mücadelenin ikinci yarısında ev sahibi ekip adeta gol olup yağdı. 
Klasman grubu için mücadele eden Çeliktepe alt sıralardan uzak kalmaya çalışan Avcılar temsilcisi M. Kemal Paşaspor'u ligin ikinci devresinin 2. maçında Seyrantepe Stadı'nda konuk etti. Karşılaşmaya etkili başlayan Çeliktepe Spor ilk dakikalarda golle burun buruna gelmesine rağmen bu pozisyanlardan faydalanamadı. Konuk ekip M. Kemal paşaspor'da kotrollü bir futbolü tercih ederken kontraklarda Çeliktapa kalesinde etkili olmaya çalıştı. Goller İkinci Yarıda Geldi.
İki takım arasınd oynanan ilk devre mücadelesinde de Çeliktepespor ilk yarıyı 2-0 geride kapamış, ikinci yarıda bulduğu gollerle sahadan 3-2 galibiyetle ayrılmayı başarmıştı. İlk maçın bir kopyası şeklinde geçen müsabakada Çeliktepespor 48. dakika da Ömer'in golü ile gol perdesini açtı. 69. dakika da Yusuf'un akıl dolu golü farkı ikiye çıkardı. 77. dakika da Uğurcan kendi yarısahasından aldığı topla rakiplerini tek tek geçerek m. Kemal Paşa ceza alanına girdi ve kalecinin sağından topu ağlarla buluşturdu.3-0
Karşılaşmanın son dakikasında ise M Kemal Paşa ceza alanı içine gönderilen topu akıllı bir vuruşla ağlara gönderen Erinç skoru belirledi. 4-0 
Çeliktepe bu galibiyet sonrasında puanını 24'e çıkardı. M. Kemalpaşaspor'da 16 puanda kalarak tehlike bölgesinde kalmaya devam etti. 

Haftanın puan durumu ve maç programı ise şöyleİSTANBUL GÜNGÖREN - KADIRGA
TUNASPOR - TOPÇULAR
STANBUL MESUDİYE - OSMANİYE İSTİKLAL
BAĞCILAR GÜNEŞLİ - PENDİK KAVAKPINAR
YILDIZTABYA - ÇELİKTEPE

M.KEMALPAŞA - BAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.