HAZIRLIK MAÇLARI

3 Aralık 2017 Pazar

Biga'da Sessiz randevuBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımı Biga deplasmanından golsüz beraberlikle döndü.
Müsabaka öncesinde her iki takım yöneticileri birbirlerine dostluk gösterilerinde bulundu.Sporcular arasında da mücadele gücü kadar centilmenlikte ön plana çıktı.


Müsabakanın başından sonuna kadar denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen ilk kırkbeş dakikasında gol sesi çıkmadı.


Müsabakanın ikinci ayrısında her iki takımda kontrollü futbolundan ödün vermeyince pozisyon zenginliği olmayan müsabakadan gol sesi çıkmadı.


İki takımda nadir yakaladıkları pozisyonları değerlendiremeyince iki takım birer puanı paylaşmış oldu.

Temsilcimiz zorlu deplasmandan bir puan çıkartırken puan sıralamasında da 22 puanla lider Altınova takımının iki puan gerisinde ikinci sırada yerini aldı.


Evsahibi biga takımı ise 16 puan ile beşici sırada yer aldı.

FOTO.BİGA ÇARŞAMBA

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.