HAZIRLIK MAÇLARI

5 Aralık 2017 Salı

ALANYASPOR TAKIMI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİKSPOR'U ZİYARET ETTİ.

ALANYASPOR TAKIMI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİKSPOR'U ZİYARET ETTİ.
Spor Toto Süper Lig takımlarından Aytemiz Alanyaspor kafile sorumlusu Sabahattin Çakır U17, U19 Takımı oyuncuları ve teknik ekip Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor’lu minik futbolcularla bir araya geldi.

Hafta sonu Galatasaray ile karşılaşması için İstanbul’da bulunan Aytemiz Alanyaspor U17, U19 Takımları İstanbul Amatör liglerde son yıllarda elde ettiği başarı ve altyapıda çıkardığı yeni yetenekli oyuncularla adını duyurmayı başaran Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor kulübünü Galatasaray karşılaşması öncesi ziyarette bulundular.

Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir ve yöneticiler tarafından karşılanan Aytemiz Alanyaspor futbolcular alkışlarla karşılandı. Aytemiz Alanyaspor futbolcular kısa zamanda olsa minik futbolcuların çalışmalarına katılarak moral verdiler.

Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, Söğütlüçeşme Birlikspor takımının çalışmaları ve projeleri hakkından Aytemiz Alanyaspor kafile sorumlusu Sabahattin Çakır ve ekibine bilgi verdi.

Aytemiz Alanyaspor kafile sorumlusu Sabahattin Çakır’da Küçükçekmece ve Söğütlüçeşme Birlikspor Ercan başkan vasıtası ile tanıdıklarını daha önce burada forma giymiş olan Alperen kardeşimizde şuanda U-17 takımızda forma giyiyor. Küçükçekmece futbolcu potansiyeli bol olan bir ilçe bizde kulüp olarak potansiyeli değerlendirmek açısından ilerleyen günlerde ortak projeler yapabiliriz dedi.

Mavi-beyazlı yöneticiler tarafından tatlılar ve ikramlar yapıldıktan sonra günün anısına fotoğraf çekildiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.