HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

Yeşilesenyurt Teknik Direktörü Şerif Kaygısız “ÖNEMLİ BİR GALİBİYET OLDU”

Yeşilesenyurt Teknik Direktörü Şerif Kaygısız “ÖNEMLİ BİR GALİBİYET OLDU”
İstanbul Süper Amatör Lig 2. grupta mücadele eden Yeşilesenyurtspor, ligde bir türlü istediği sonuçları alamazken, ilk yarının son haftasında Oynadığı Kartaltepe karşısında aldığı galibiyet camiada moralleri düzeltti. Yeşilesenyurt Teknik Direktörü Şerif Kaygısız 1-0 kazandıkları Kartalgücü maçının ardından yaptığı değerlendirmede kendileri açısından önemli bir galibiyet kazandıklarını söyledi.

Kaygısız “Bizim için önemli bir galibiyet oldu. Seri yakalamamız gerekiyordu. Bunun için de iyi bir başlangıç oldu. Bu hafta Dikilitaş maçı ile bu işi pekiştireceğiz. Bu galibiyet çok iyi oldu. 90 dakika boyunca istekli ve arzulu bir takım olarak mücadele ettik. İnşallah önümüzdeki hafta da bu istekle oynarız ve skora yansır.” Dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.