HAZIRLIK MAÇLARI

18 Kasım 2017 Cumartesi

VEFA İşi Sıkı Tutuyor


VEFA İşi Sıkı Tutuyor
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Efsane Vefa takımı cumartesi günü 12.30 zaman diliminde Bağlarbaşı takımını ağırlayacak.
Namık Sevik Stadyumunda oynanacak olan müsabaka için Golden Way Otelde kampa giren Vefa takımında moraller üst düzeyde.Üç puandan başka düşüncesi olmayan yeşil beyazlıların kampını Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran ve Yöneticilerden Mehmet Kılıç'ın ziyaret etmesi teknik heyet ve sporcularda memnuniyetle karşılandı.


İstanbul'lu sporseverlerin yanında yeşil beyazlı taraftarlarında müsabakaya yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.