HAZIRLIK MAÇLARI

12 Kasım 2017 Pazar

Taht Sahibini BulduTaht Sahibini Buldu.
Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımı evinde ağırladığı Altınovabelediyespor takımını 1-0 ile geçerek liderlik koltuğuna oturdu.
Cebeci Spor Kompleksinde taraftarınında desteğini arkasına alan Sultangazispor takımı başlama vuruşundan bitiş düdüğüne kadar oyunu domine eden taraf oldu.


Maçı kazanmayı rakibinden daha çok isteyen Sultangazispor takımı 22.dakikada Emre Yılmaz'ın ayağından kazandığı golle ilk kırkbeş dakikayı 1-0 önde tamamladı.


Müsabakanın ikinci yarısında daha kontrollü bir oyun anlayışına bürünen Sultangazispor zaman zaman kalesinde tehlikeler yaşasa da rakibe gol izni vermedi.
Doksan dakika sonunda Sultangazispor takımı taraftarı ile bütünleşerek galibiyeti ve liderliği kutladı.


Bu galibiyet sonrası Sultangazispor takımı oynadığı sekiz maç sonunda elde ettiği 18 puanla Liderlik koltuğuna oturmasını bildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.