HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2017 Cumartesi

Survivör Elemesi Çilekli Stadyumunda YapıldıBu gün Çilekli Stadyumunda Survivör elemelerinin ilk ayağı gerçekleşti.Leventspor-Çubuklu ve Ortaköy-BeyoğluYeniçarşı müsabakaları oynandığı dakikalarda gerçekleşen elemelerde yarışmacıların gösterdikleri başarı dikkatlerden kaçmadı.
Espirili bir şekilde yaklaşmak istedik sporseverler.Çilekli Stadyumunun deplasman tribünü olarak isimlendirilen Kolej tarafındaki tribün giriş kapısı önünde biriken su taraftarların normal yollardan tribüne girmesini engelledi.

Yoğun su tabakası karşısında Survivör yarışmacılarını aratmayacak yetenekteki sporseverler resimlerde göreceğiniz şekilde yeteneklerini göstererek tribünlere girme şanslarını yakaladılar.


Çilekli Stadyumundaki bu basit bir çalışma ile hallolacak olan bu sorun giderilmediği takdirde bir gün müsabakaya gelip bu kapıdan girmek isteyen bazı yarışmacıların başına kaza gelme riski hiçde hafife alınacak cinsten değil düşüncesindeyiz.


Müsabaka sonrasında Stadyumda idmanı olan Ortaköyspor takımının minik sporcuları ve aileleri de aynı Survivör elemelerinden geçerek tribüne girebildiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.