HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2017 Çarşamba

SULTANMURAT ZORDA OLSA MAÇI KOPARDI.3-2

SULTANMURAT ZORDA OLSA MAÇI KOPARDI.3-2
İstanbul 1. Amatör Lig 5.Grup takımlarından Sultanmuratspor, Kocasinan Sahası'nda Bahçelievler Kocasinan spor’u zorda olsa 3-2 mağlup etti.

Kocasinan Sahasında oynan müsabakaya ev sahibi ekip Kocasinan spor mutlak galip gelip üst sıralardan kopmak istemiyordu, deplasman ekibi Küçükçekmece Sultanmuratspor ise galip gelip üst sıralara yükselmek istiyordu.
Küçükçekmece temsilcisi Sultanmuratspor ev sahibi Kocasinan takımına karşı her iki yarıda üstün futbol sergileyerek Semih (2), Bilal'ın attığı gollerle Kocasinan spor’u zorda olsa Maçı 3-2 mağlup etti. Ligde ikinci galibiyetlerini alan misafir takım Sultanmuratsporlu futbolcular sahadan mutlu ayrılan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.