HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİKSPOR SELÇUK YILDIZ'A EMANET

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİKSPOR SELÇUK YILDIZ'A EMANET
Küçükçekmece 2.Amatör Lig takımlarından olan Söğütlüçeşme Birlikspor 2017-2018 Futbol sezonunda A Takımı Selçuk Yıldız'a emanet etti.

Geçtiğimiz hafta Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir ve Yöneticiler ile kısa bir görüşmenin ardından başarılı teknik adam Selçuk Yıldız'la sözleşme imzaladı.
Kulüp tesislerinde gerçekleşen imza töreninde konuşan Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, “2017-2018 sezonuna Selçuk Yıldız hocamızla başlayacağız. Hayırlı olmasını diliyorum. Mevcut kadromuzdan kalan sporcularımız var, teknik heyetimizin vereceği rapor ve yönetimimizle birlikte yeni transferleri gerçekleştirerek semtimize layık iyi bir takım kuracağız sezon başından yönetim işi sıkı tutarak şampiyonluğa taşıyacak olan yeni bir hoca ile yola koyularak Söğütlüçeşme Birlikspor’u laik olduğu yere getirmek istiyoruz” Yeni futbol sezonunda A takımdan genel sorumlu Soner Karapınar, Genel Kaptanlık görevini de Mehmet Ali Hoş görev yapacaklardır ifadesini kullandı.
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp A takımdan Genel sorumlu Soner Karapınar; takımın yeni hocası ve ekibine güvenlerinin tam olduğunu belirterek, " Yeni teknik direktörümüz ve ekibi camiamıza hayırlı olsun. Selçuk Hoca kulübümüz için genç, dinamik ve başarı odaklı taze bir kan. Sezon sonunda şampiyon olup 1.Amatör lige çıkacağız. Kırmızı beyazlı renklere gönül veren taraftarımız ve camiamız rahat olsun,  Göreve geldiğimiz ilk andan beri ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım kulübün başarısı için taşın altına elimizi koyduk. Sezon sonunda şampiyon olacağız. Futbolcularımız ve biz var gücümüzle çalışacağız. Önümüzde uzun bir süreç var. Hocamıza ve futbolcularımıza güveniyoruz.” şeklinde konuştu.
Geçen yılki kadroda kalan sporculara kaliteli isimler ekleyerek yola devam edeceklerini vurgulayan Yıldız imzayı attıktan sonra şunları söyledi: “Öncelikle beni tercik ettikleri için kulübümüz ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Söğütlüçeşme Birlikspor’da hedeflerimiz var. Altyapıdan çıkmış genç futbolcu kardeşlerimizin yanına, kaliteli oyuncular ekleyerek iyi bir kadro oluşturacağız. Hedefimiz, iyi futbol oynayan bir takım kurmak ve bunun sonucunda da takımımızı beklediği, özlediği yerlere getirmek. Hedefe susamış bir semt, taraftar ve kulübümüze bizler de ideali olan, başarıyı isteyen bir Teknik ekip olarak bütünleşerek sonuca varmak istiyoruz. Taraftarımız bize güvensin, birlikten kuvvet doğar ve bunu hep birlikte başarabiliriz. Sonuç ne olur onu bilemeyiz ama iyi bir takım yaratacağız. Hayırlı olsun diyor, teşekkür ediyorum."

BİRÇOK TAKIMDA GÖREV ALDI
Geçtiğimiz sezon Merkez Kayaşehirspor'u çalıştıran Selçuk Yıldız bir çok farklı takımda görev yapan 45  yaşındaki teknik adam sırasıyla,Merkez Kayaşehir,Söğütlüçeşmespor (3 kez ),Halkalıspor (3 kez ) ve Esenspor'u çalıştırdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.