HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

Soğuksuspor Yönetimi Olağanüstü ToplandıSoğuksuspor Yönetimi Olağanüstü Toplandı
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Soğuksuspor takımı iç sahada oynayacağı Ortaköyspor müsabakasının seyircisiz oynanma kararı alınmasının ardından olağanüstü toplanma kararı aldı.
Bu verilen haksız kararın sonuna kadar takipcisi olacaklarının altını çizen Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dolayoba müsabakasında iki takım taraftarı da son derece centilmence müsabakayı takip etmiş olup tek bir olay çıkmamıştır. Olay çıkmış olsa yerel basın ve ulusal basında fotoğraflar olurdu. Hiçbir delil ve ispat olmadan verilen bu cezayı çok anlamsız buluyoruz. Müsabaka sonunda saha içinde birkaç sporcu arasında elektriklenme olmuştur. Tribünlerde tek bir olay olmadan sahamızda seyircisiz oynama cezası almamızı hiçbir şekilde anlamış değiliz. Sezon başından beri tüm rakiplerimize saygıda asla kusur etmedik. Sahamızda ve deplasmanda hiçbir kulüp ile sorun yaşamadık. Bu cezanın hiçbir açıklaması olamaz. Bu konuda şu anda camia olarak farklı farklı tepkiler koymamız konusunda bütün Beykoz kulüplerinden tepkiler gelmekte ve telefonlarımız susmuyor dedi. Amatorun Dünyası ekibi olarak halen devam etmekte olan olağanüstü toplantının bitiminde gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.