HAZIRLIK MAÇLARI

22 Kasım 2017 Çarşamba

SEFAKÖY KARTAL'IN ZİRVE İNADI

SEFAKÖY KARTAL'IN ZİRVE İNADI
İstanbul 1.Amatör lig 6.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Sefaköy Kartalspor deplasmanda Fırat'ın attığı üç golle Trabzon 1453 spor 3-1 yenerek 3 puan aldı.

Bağcılar Mahmutbey Stadı'nda oynanan maçta karşılaşmayı Mehmet Üstündağ, Fatih Murat Bilal ve Ziya Oğuzhan Işık hakem triosu yönetti. Müsabakanın ilk yarısı karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erereken ikinci yarıda Sefaköy Kartal rüzgarı esti.

İkinci yarıya daha istekli başlayan Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor günü golcü ismi Fırat'ın goleriyele sahadan 3 puanı alarak ayrıldı. Fırat her iki yarıda attığı gollerle hat trick yaparken takımının şampiyonluk yarışını sürdürmesinde de önemli bir rol oynadı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.