HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2017 Perşembe

SEFAKÖY KARTAL 3-2 KAZANDI.

SEFAKÖY KARTAL 3-2 KAZANDI.
İstanbul 1.Amatör lig 6.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçükçekmece temsilcisi Sefaköy Kartalspor kendi sahasında ağırladığı Ferahevlerspor'u 3-2 mağlup ederek bir engeli daha kayıpsız aşmış oldu.

Maça ev sahibi ekip Sefaköy Kartalspor iyi başladı ve maçın 13.Dakikasında geliştirdikleri atakla Fırat Sefaköy Kartalspor'u 1-0 öne geçiren gole imza attı.
Erken gelen golün morali ile farkı artırmak için baskılarını artıran Siyah-beyazlılar 30.Dakikada Batuhan'ın attığı golle farkı ikiye çıkartarak skoru 2-0'a getirdi.
42.Dakikada misafir takım Ferahevlersporlu Fatih kırmızı kartla oyundan ihraç edilince misafir takım sahada geri kalan süreyi 10 kişi ile mücadele vermek zorunda kaldı. Karşılaşmanın ilk yarısında başka gol olmayınca ev sahibi Sefaköy Kartalspor ilk ayrıyı 2-0 önde kapattı.
İkinci yarı hızlı başlayan ev sahibi Sefaköy Kartalspor karşılaşmanın 48. Dakikasında geliştirdiği atakta Yasin’le bir gol daha bularak farkı 3-0'a getirdi.
72. Dakikada Ferahevlerspor 'da Rıdvan penaltı atışından takımının gollünü kayıt ederek farkı ikiye indirirken skoru da 3-1 yaptı. Bu golle ümitlenen konuk ekip 76. Dakikada Rıdvan'la bir gol daha bularak farkı bire skoruda 3-2'ye getirdi. Her iki takımın çabaları geri kalan zaman gol bulmaya yetmeyince ev sahibi Sefaköy Kartalspor sahadan 3-2'lik galibiyetle ayrılarak şampiyonluk yarışında bir 3 puanı daha hanesine yazdırmayı başardı.
8. hafta müsabakalarında Sefaköy Kartal grubun iddialı takımlarından Trabzon 1453 Spor'a konuk olacak, Ferahevler ise kendi evinde Küçükpazar'ı konuk edecek.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.