HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2017 Cumartesi

Paşabahçespor'dan beşi bir yerdeSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Paşabahçespor takımı evinde Kestanelikspor takımını beş golle uğurladı ve adeta gövde gösterisi yaptı.

STAD : Paşabahçe
HAKEMLER : Uğur Kan-Tayfun Sonsözlü-Serkan Aydın
PAŞABAHÇESPOR : Rıdvan  ( Dk.82 Bahadır ), Abdullah , Mennan , Doğukan , Oğuzhan, Ferhat , Yalçın , Zahit , Murat Ulu , Furkan  ( Dk.77 Taha Özdemir ), Ali Kemal  ( Dk.57 Görkem  )
YEDEKLER : Enes-Utku-Ceyhun-Taha
ANTRENÖR : Aydın Çaylı
KESTANELİKSPOR : Rıdvan, Murat Turhan , Namık ( Dk.63 Yavuzhan  ), Zafer , Mehmet , Tuğrul , Bahadır , Berker  ( Dk.51 Sertan  ), Mehmet Bulgur  ( Dk.68 Onur ), Murat Davutoğlu, Erkan 
YEDEKLER : Onur-Arda-Akın-Hüseyin
ANTRENÖR : M.Engin Sarı
GOLLER : Dk.6 ( Pen )-Dk.24 ve Dk.76 Murat Ulu, Dk.66 Yalçın, Dk.89 ( Pen ) Zahit

Bu önemli galibiyetle birlikte galibiyet serisini dört maça çıkartan Paşabahçespor takımı gözünü yavaş yavaş zirveye dikmeye başladı.


İlk kırkbeş dakikadaki üstün futbolunu 6.dakikada penaltıdan  ve 25.dakikada Murat Ulu'nun ayağından kazandığı gollerle taçlandıran Paşabahçespor takımı devre arasına bu gollerlerin getirdiği üstünlükle girdi.


müsabakanın ikinci yarısında da üstünlüğünü devam ettiren yeşil kırmızılı ekip 66.dakikada Yalçın ile güzel bir gol buldu ve fark bir anda üç oldu.

Bu gol sonrasında üstünlüğünü devam ettiren Paşabahçespor takımı dakikalar 76.dediği anda Murat Ulu ile bir gol daha buldu ve tabela 4-0 oldu.


Kapanış golü penaltıdan Zahit'ten geldi.Bu gol aynı zamanda müsabakanında skoru olarak tabelada yer aldı.

Bu galibiyet ile yavaş yavaş zirve hesapları yapan Paşabahçe takımı Lig'in ikinci yarısındaki fikstür avantajı ve yakalanan üstün form grafiği ile planlarını play off müsabakaları olarak belirledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.