HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

PAŞABAHÇE 5.VİTESTE

PAŞABAHÇE 5.VİTESTE
İstanbul Süper Amatör Lig 5. grup müsabakasında Paşabahçe ev sahibi olarak çıktığı maçta Kestanelik’e patladı.

Paşabahçe Stadı’nda oynanan maçta etkili bir oyun ortaya koyan ev sahibi ekip Murat Ulu’nun hat trick yaparak yıldızlaştığı maçta farka koştu. Yeşil Kırmızılılara farkı getiren diğer golleri de Yalçın ve penaltıdan Zahit ile geldi.
Maçtan dakikalar;
DK.6 Paşabahçespor atağında ceza alanı içinde Namık’ın eine çarpan top sonrasında müsabakanın Hakemi Uğur Kan penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Murat Ulu’nun oldukça sert vuruşuna kaleci Rıdvan Hamle yapsa da atış gol ile neticelendi: 1-0.
Dk.21 Maçın kırılma anlarından birisi bu anda yaşandı. Paşabahçespor ceza alanı içinde topla buluşan Murat Bulgur, savunmayı ters ayakta yakalatınca önü boşalınca penaltı noktasından sert bir vuruş gerçekleştirse de top az farka yandan auta çıktı.
Dk.24 Sağ kanattan yapılan ortada arka direk yönünde topa buluşan Murat Ulu çok sert bir vuruşu bekletmeden gerçekleştirdi. Önce üst direğe sonra çizgi üzerine doğru inen top dışarı çıksa da yan hakemin uyarısı ve santra çizgisine koşması ile Hakem Uğur Kan golü verince durum 2-0 oldu.
Dk.66 İlk yarıdaki 2-0’dan doğan üstünlüğünü ikinci yarıdaki kontrolü futbolu ile devam ettirme düşüncesindeki Paşabahçespor gol için yüklendiği dakikalarda üçüncü gole kavuştu.Oyuna sonradan dahil olan isimlerden olan Görkem’in sağ kanattan iyi bir bindirmenin ardından ceza alanına yaptığı ortada da en son topla buluşan Yalçın Bayraktar yaptığı vuruş ile farkı üçe çıkardı: 3-0.
Dk.76 Yine Görkem’in sağ kanattan çıkışı ve arka direk yönüne yaptığı güzel orta ile topla buluşan günün golcüsü Murat Ulu etkili bir vuruş ile durumu 4-0 yaptı.
Dk.89 Kestanelikspor ceza alanı içinde Zafer’in Murat Ulu’yu düşürmesi ile verilen penaltı kararında bu kez topun başına Zahit geçerken, yaptığı sert vuruş ile maçın skorunu da belirlemiş oldu: 5-0

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.