HAZIRLIK MAÇLARI

22 Kasım 2017 Çarşamba

ÖZYARIMBURGAZ, SAKARYA İMÇ BİR BİRLERİNİ ÜZMEDİLER.

ÖZYARIMBURGAZ, SAKARYA İMÇ BİR BİRLERİNİ ÜZMEDİLER.
İstanbul 1. Amatör Lig 12.Grupta 8. Hafta karşılaşmalarında haftanın en önemli maçında Özyarımburgazspor sahasında bulduğu son dakika golüyle Sakarya İMÇ 1-1 ile berabere kaldı.

12.Grupta alt sıralarda yere alan Özyarımburgazspor, Sakarya İMÇ spor takımları Halkalı Etap sahasında karşı karşıya geldiler.
Halkalı Etap sahasında, kazananın büyük avantaj sağlayacağı maçta ilk yarısı misafir takım Sakarya İMÇ spor Sıraç'ın 12.Dakikada attığı golle 1-0 galip kapattı
İkinci yarının temposu yüksek ortaya koyan iki takım oyuncuları karşılıklı ataklarla gol ve goller aradığı sırada ev sahibi Özyarımburgazspor karşılaşmanın uzatma dakikasında 90+2 de Hakanın attığı golle berberliği yakaladı ve karşılaşama karşılıklı atılan goller 1-1 sona ererken puanları da paylaşmış oldular.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.