HAZIRLIK MAÇLARI

27 Kasım 2017 Pazartesi

ÖZMEN RESMEN İMZALADI

ÖZMEN RESMEN İMZALADI
Küçük Çekmecespor’da Engin Özmen devri resmen başladı.
Uğur Aytaç’ın ani istifası sonrası yönetimin prensipte anlaştığı Özmen önceki gün kendisini sezon sonuna kadar K üçük Çekmecespor’da  bağlayan imzayı resmen attı. İmza sonrası sorularımızı yanıtlandıran Özmen hedeflerinin grubu ikinci sırada tamamlayarak Play Off’tan Süper Amatöre çıkmak olduğunu söyledi.

Özmen “Hedefimiz ikinci olup Play Off’tan Süper Amatör Kümeye yükselmek. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapacağız. Takım tertibinde de genel anlamda değişikliklerimiz olacak. Elimizde bunu yapabilecek kalitede bir kadromuz var. Doğru adımlarla, doğru yönlendirmelerle Play Off’a kalacağımıza inanıyorum. Bu yönde de çok ciddi çalışmalar yapacağız.” Diye konuştu. Takımda en çok göze batan sorunun gol olduğunu kaydeden Özmen “Bir gol sorunu var takımda. Şu ana kadar 10 gol atılmış, 9 gol yenilmiş. Temel eksikliğimiz bu yönde. Tercihlerimizi doğru yönde kullanarak hedefe ulaşacağımıza inanıyorum. El birliğiyle bu takımı hedefine ulaştıracağımıza inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.