HAZIRLIK MAÇLARI

3 Kasım 2017 Cuma

ÖZGÜR SUBAŞI VE ŞEBNEM CEYHAN GALA TV DE CANLI YAYINDA


SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI


 Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN Hazırlayıp Sunduğu Spor Sanat Panorama Programı Her Pazar Saat 22-00 24-00 da Gala Tv De Canlı Yayında Sizlerle Beraber.   Amatör Futbol ve Profesyonel Spor Kulübü Camialarının Yer Alacağı Bu Güzel Pragramda Siz Değerli Başkanlarımız Yöneticilerimiz Hocalarımız ve Sporcularımızla Beraber GALA TV de Canlı Yayında Beraberiz.
  Her Hafta Spor Camiasının Ünlü İsimleriyle Beraber Canlı Yayında Tlf Bağlantısı Yaparak Güzel Bi Programla Amatör Camiaların Başkanlarıyla ve Yöneticileriyle Güzel Sohbet Ederek Veterelerini Tüm Halka İzleterek Büyük Beğeniyle Takip Edilen SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI Her Pazar Sizlerle.


SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR.


               BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI  ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN Hazırlayıp Sunduğu Spor Sanat Panorama Programı Her Pazar Saat 22-00 24-00 da Gala Tv de Sizlerle Sakın Kaçırmayın.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.