HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

OTİLLİA KÜÇÜKÇEKMECE’DE

OTİLLİA KÜÇÜKÇEKMECE’DE
WSKF Dünya Karate ve Avrupa Şampiyonu Alladdin Şahintekin,10 Kasım Cuma günü düzenlenen Alladdin Culb Diploma töreninde, dünya starı şarkıcı Otillia'yı Küçükçekmece Alladdin Club'te ağırladı.


Diploma törenlerinde hep ünlü isimleri ağırlayan Alladdin Club'ün bu yılki konuğu, dünya listelerinde hit olan şakısı Bilionera ile adını duyuran Rumen şarkıcı Otillia.
Otillia konuk olduğu Küçükçekmece Alladdin Club’te, hem Karate öğrencilerinin diplomalarını verirken sporcularla da sık sık sohbet etti. Öğrenciler tarafından yapılan sürpriz gösterilerin ardından bu kez Romanyalı ünlü şarkıcı Otillia ile Dünya şampiyonu Alladdin Şahintekin tatamiye çıktılar.
Dövüş sporlarını çok yakından takip ettiğini, özellikle karateyi çok sevdiğini söyleyen Otillia, karatenin diğer dövüş sporlarına nazaran çok kaliteli olduğunu belirtti.
Bilionera ile adını tüm dünyaya duyuran Rumen şarkıcı Otillia, geçtiğimiz yıl Serdar Ortaç'la birlikte ' Balım' isimli şarkı için kamera karşısına geçmişti.
Türkiye 'de artık geniş bir hayran kitlesi oluşturan Otillia, Türkiye'yi ikinci yuvası olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.
Alladdin Club olarak daha önce diploma törenlerine Devrim Evin, İlker Çevik, Esat Delihasan, Hasan Yalnızoğlu,Turabi Çamkıran,Bilgihan Demir gibi ünlü isimleri karatecileriyle buluşturan Alladdin Şahintekin,amacının çocukların gelişim süreçlerinde hem fiziksel hemde mental olarak ciddi faydaları olan karate sporunu, özellikle çocuklara sevdirmek ve bu sporun güzelliklerini insanlara anlatmak olarak açıkladı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.