HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2017 Cumartesi

Ortaköyspor ve BeyoğluYeniçarşı YenişemediSüper Amatör Lig 3.Grup önemli mücadelesinde Ortaköyspor takımı Çilekli Stadyumunda BeyoğluYeniçarşı takımını ağırladı.
Müsabaka sağanak yağış altında ve son derece kaygan bir zeminde oynandı.Müsanakanın başından sonuna kadar daha atak oynamaya çalışan,gol için farklı girişimlerde bulunan taraf Ortaköy takımı oldu.


Volkan Arslan ile iki topu direkte patlayan Ortaköy takımı ilk kırkbeş dakikada gol için her türlü organizasyonu denemesine rağmen topu filelerle buluşturmayı başaramadı.


Ortaköy takımının arzulu ve coşkulu futbolu karşısında dirençli bir futbol ortaya koyan BeyoğluYeniçarşı takımı çok iyi mücadele etti fakat rakip kalede etkili olma adına fazla fırsatlar üretemedi.


Müsabakanın ikinci yarısında da ilk kırkbeş dakikadaki atmosfer vardı.Ortaköy takımının gol için hızlı atak girişimleri ve bir an önce neticeye varma adına çabuk geliştirilen atakları izledik.


Çilekli Stadyumunda oynanan bu günkü müsabaka resmen final mücadelesi atmosferinde oynandı ve müsabakayı seyreden taraflı tarafsız tüm sporseverler tarafından takdirle karşılanan bir doksan dakika oldu.


Müsabakanın ikinci yarısında önemli bir bölümü bir kişi eksik oynayan BeyoğluYeniçarşı takımının direnci bir puan getirirken,Ortaköy takımının tüm çabaları ve arzulu futbolu üç puanı getirmeye yetmedi.

Beyoğlu takımında Stoper Caüneyt çift sarıdan ihraç olup yaklaşık yirmibeş dakika deplasman temsilcisi bir kişi eksik oynadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.