HAZIRLIK MAÇLARI

12 Kasım 2017 Pazar

Önce Soğuksu,Sonra Beşyüzevler 1-1Süper Amatör Lig zirve mücadelesi yapan iki takımın mücadelesinde karşılıklı atılan goller ve beraberlik vardı.
HAKEMLER : Erkan Yurtsever-Mehmet Yıldırım-Mücahit Değirmenci

SOĞUKSUSPOR : Aykut , M.Ali , İbrahim , Oğuzhan Temel , Mehmet , Kadir  ( Dk.70 Erdinç  ), Eren, Ergün  ( Dk.70 İshak Kuş  ), Furkan Samet ( Dk.90 Mertcan ), İshak Saruhan , Aliş 
YEDEKLER : Tayfun-Selçuk-Alkan-Okan
ANTRENÖR : Gökhan Baladin

BEŞYÜZEVLERSPOR : Emre , Ozan , Erdi , Uğur , Koray , Hakan, Eyüpcan  ( Dk.90+1 Can ), Cem , Cüneyt  ( Dk.82 Onur Can ), Mesut , Volkan Erkut 
YEDEKLER : Burak-Hasan Can-Abdulah-Ömer Faruk-Veysel
ANTRENÖR : Tugay Uzyürek
GOLLER : Dk.55 Furkan Samet, Dk.65 Volkan Erkut


Paşabahçe Stadyumunda bu gün oynanan Soğuksuspor-Beşyüzevler müsabakası kalabalık bir taraftar topluluğu tarafından takip edildi.


Soğuksuspor taraftarının yanında Beykoz'lu sporseverlerde Soğuksuspor destekçisi olunca evsahibi takım müsabakaya daha coşkulu bir şekilde başladı.


Beşyüzevler takımı ise önce kontrollü futbol,yakalarsam atarım mantığını sahaya yansıttı dersek yalan olmaz.

Defansı çakılı oynatıp,orta blokta destekli takviye gözlerden kaçmadı.


Forvette çabuk ve sprinter VolkanErkut deplasman temsilcisinin önemli kozuydu.


Bitirici vuruşuda Cüneyt'ten bekleyen Beşyüzevler takımı ilk kırkbeş dakikada neredeyse net tek bir pozisyon bulamadı.

Evsahibi Soğuksuspor takımı da atak ve coşkulu bir futbol anlayışına rağmen rakip ceza sahasında etkili olamayınca devre arasına golsüz eşitlikle girildi.


Devre arasında tribünde yer alan taraflı tarafsız tüm izleyicilerde ortak görüş bu müsabaka kırk gün kırk gece oynansa beraberlik bozulmaz oldu.


Müsabakanın ikinci yarısında iki takımda oyunda eşitliği bozma adına daha atak ve açık bir futbol sergileme yoluna gidince rakip kalede gol pozisyonu yakalarken,kalelerinde de pozisyon vermeye başladılar.

İlk gol dakikalar 55.'i gösterdiğinde Furkan Samet ile Soğuksuspor takımından geldi.Bu gol sonrasında çakılı defansını öne çıkartan ve hücum için farklı organizasyonları deneyen Beşyüzevler takımı aradığı golü Volkan erkut ile 65.nci dakikada buldu.


Bu gol sonrasında tekrar eski kimliğine bürünen Beşyüzevler takımı oyunu yine kilitledi ve iki takımda pozisyon bulmakta zorlandı.


Müsabakanın son dakikalarını girildiğinde sahasına iyice gömülen Beşyüzevler takımı Soğuksuspor takımını adeta üzerine çekti ve son dakikalarda net üç gol pozisyonundan evsahibi takım yararlanamadı.

Doksan dakika sonunda 1-1'lik skor tabelada yer alırken,Beşyüzevler takımı ilk devreyi24 puanla tamamlarken,Soğuksuspor,Arnavutköybelediye ve Beyoğluyeniçarşı takımları 20 puan ve averaj ile sıralandılar.

Bir çift sözde müsabakayı yöneten Hakem Triosuna olacak.Bu kadar adrenalini yüksek ve önem derecesi tavan bir maçı harika yönettiler.


Birçok pozisyonda tartışma,hatta sıcak temas sağlanacak dendiği anlardaki tavır ve davranışlarıyla adeta iki takım sporcularınıda serinkanlı hareket etmeye sevketti.


Çaldığı ve çalmadığı düdüklerle resmen müsabakaya damgasını vuran Erkan Yurtsever ve triosunu gösterdikleri başarılı yönetimden dolayı kutluyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.