HAZIRLIK MAÇLARI

28 Kasım 2017 Salı

Nişantaşı-Beykoz1908 müsabakasında değişikliğe gidildiNişantaşı-Beykoz1908 müsabakasında değişikliğe gidildi
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Nişantaşıspor ve Beykoz1908 takımları pazar günü YusufTunaoglu Stadyumunda karşılaşacaktı.
İl Emniyet Müdürlüğü ve Amatör Federasyon Tertip Komitesi ortak karar alarak güvenlik nedeniyle müsabakayı tarafsız ve seyircisiz oynanmasına karar verdi.Müsabakanın oynanacağı Stadyum ise İBB Bayrampaşa spor tesisleri olarak açıklandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.