HAZIRLIK MAÇLARI

20 Kasım 2017 Pazartesi

Modafen'e ÇiğliBelediyespor FreniSpor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup'ta mücadele eden Çiğli Belediyespor, evinde ağırladığı İstanbul temsilcisi Modafenspor'u 2-0 yenerek 3 paunı almayı başardı.
Grup'ta lider olan Modafenspor'u 2-0 yenerek evinde bileği bükülmeyen Çiğli Belediyespor, kendi sahasında yenilmezlik serisine devam etti.


Çiğli Belediyespor'da yıllarca futbol oynayanave geçtiğimiz günlerde Trafik kazası ile yaşamını yitiren Serdar Kırkmalı'yı unutmayan Çiğli Belediyespor'lu oyuncular, “Seni Unutmayacağız Serdar Kırkmalı” yazan pankartla sahaya çıktılar. 


Tribünlerde yer alan taraftarla bu davranış nedeni ile takımlarını alkışladılar. Ayrıca hem Serdar Kırkmalı hemde dün yaşamını yitiren Milli Haltercimiz Naim Süleymanoğlu için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı Okundu.Karşılaşmaya etkili başlayan İzmir temsilcisi, 20. dakikada Enes Yıldırım'ın golü ile 1-0 öne geçti. İlk yarıyı 1-0 önde tamamlayan Çiğli Belediyespor, 65. dakikada Yekta Kondu'nun golü ile skoru 2-0'a getirdi.

 İleryen dakikalarda pozisyon üreten Modafenspor, bulduğu net gol fırsatlarını Emrullah Öztürk engellerek gole izin vermedi.Mücadelenin uzatma dakikalarında Modafenspor penaltı kazandı.

 Atışı Recep kullanırken, günün yıldızı olan Çiğli Belediyespor kalecisi Emrullah Öztürk gole izin vermedi ve zorlu geçen maçı Çiğli Belediyespor 2-0 kazanarak puanını 16'ya çıkarttarak haftayı 4. sırada tamamladı. Modafenspor ise 19 puanda kaldı ve liderliğini sürdürdü.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN
Foto: Yüksel BORUCU

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.