HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

LİDER ATAŞEHİR ÇAMOLUK’U YENEN YEDİKULESPOR UMUTLANDI

LİDER  ATAŞEHİR ÇAMOLUK’U YENEN YEDİKULESPOR UMUTLANDI.
İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grupta namağlup lider durumunda olan Ataşehir Çamoluk Namık Sevik Stadı'nda düşme potasından kurtulmaya çalışan Yedikule Spor'a konuk oldu. Yedikule Ataşehir ÇAmoluk karşısında sahadan 1-0 galibiyetle ayrılırken, hem liderin yenilmezlik ünvanına son verdi hem de ligde kalma adına yeniden umutlandı. 

Yedikulespor As başkanı  Ozan  Derya “ sahada iki takımında iyi mücadele sergilediklerini belirterek, " Kendi evimizde seyircisiz oynanan maçta stresli, sıkıntılı bir atmosfer oldu. Lideri yenerek kümede kalma umudu adına iyi bir 3 puan oldu. Bu galibiyete ihtiyacımız vardı. Bu maça takım olarak iyi hazırlandık. Maçı takım olarak iyi mücadele ederek kazandık. Aldığımız 3 puan  Haftaya  oynayacağımız Kartaltepespor maçı öncesi büyük bir moral oldu.Ben buradan tüm oyuncularımızı kutluyorum.”  Şeklinde konuştu.                
Haber : Erol Eftekin


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.