HAZIRLIK MAÇLARI

4 Kasım 2017 Cumartesi

Leventspor Üç Attı Üç AldıSüper Amatör Lig 1.Grup mücadelesinde Leventspor takımı Çilekli Shasında Çubukluspor takımını ağırladı.
Müsabakanın soğuk ve kapalı bir havada oynandı.İki takımında son derece istekli ve tempolu bir futbol sergiledikleri müsabakada evsahibi Leventspor takımı müsabakanın başından sonuna kadar oyunun hakimiydi.


Çubukluspor takımı defans ve orta sahada gösterdiği dinamizmi rakip ceza sahasına taşıma konusunda başarılı olamayınca gol pozisyonu üretmekte oldukça zorlandı.


İlk kırkbeş dakikada Bünyamin Leventspor adına atılan tek golün kahramanıydı.Müsabakanın ikinci yarısında üstünlüğünü devam ettiren Evsahibi takım kullandığı serbest vuruştan Nazım ile güzel bir gol kazandı.


Topun başına geçen Nazım yaptığı güzel ve tehlikeli ortada iki takım sporcularının da bakışları arasında köşeden filelerle buluşunca Nazım Çalık bu günkü başarılı futbolunu güzel bir golle taçlandırmış oldu.


Kapanış golü usta ayak Erdem'den geldi.Forvet Özgür bu gün çok çalışmasına ve birçok gol pozisyonuna girmesine rağmen bunlarda başarısız olunca istekli ve etkili futbolunu gol ile taçlandırma şansını iyi değerlendirememiş oldu.


Bu müsabaka sonunda Leventspor üstten ikinci,Çubuklu spor takımı da alttan ikinci olarak yoluna devam eder pozisyonda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.