HAZIRLIK MAÇLARI

24 Kasım 2017 Cuma

KURT KANARYAYI KENDİ EVİNDE YARALADI.3-1

KURT KANARYAYI KENDİ EVİNDE YARALADI.3-1
İstanbul Süper Amatör lig 5.Grupta ligin ilk yarısında deplasmanda Kanarya spor mağlup olduğu Kurtköy spor’a ikinci maçta uzatmalarda yediği gollerle 3-1 mağlup etti.

Kurtköy spor ilk yarısını 1-0 geride tamamladığı maçın ikinci yarısında harika bir oyun ortaya koyan Kanaryaspor mahsun (2) ve Selâtin’in attığı gollerle zirve koşusunu sürdürdü.

İstanbul Süper Amatör lig 5.Grupta mücadele eden Kanaryaspor, ligin ilk maçında deplasmanda mağlup olduğu Kurtköy spor ağırladı.

Müsabakaya çok iyi başlayan ev sahibi Kanarya spor’un baskılı futbolu 26.Dakikada İsmail ile aradığı gollü buldu ve 1-0 öne geçti. İlk yarı başka gol olmayınca Kanarya spor ilk yarıyı 1-0 önde kapadı.

İkinci yarıda ise bambaşka bir Kurtköy spor vardı. Bu yarıda rakibini sahasına hapseden ve rakip kalede sürekli gol arayan Kurtköy spor beraberlik golüne 47.Dakikada Mahsun’un golü ile ulaştı. Kalesinde ikinci yarının başında gollü gören ev sahibi Kanarya spor rakip kalede gol ve goller için baskı oluşturmaya başladı. Mavi beyazlı oyuncular bir birleri ile adeta gol kaçırma yarışı verildiği anda 9-+1 Mahsun kendisinin ve takımın ikinci golünü atarak farkı ikiye skoru da 2-1 yaptı.

90+3 Dakika Kurtköy spor’da karşılaşmanın skorunu belirleyen Selâtin’den geldi. Misafir takım Kurtköy spor uzatmalarda bulduğu gollerle ilk yarı mağlup ettiği rakibini ikinci maçta 3-1 yenerek üç puanı alan takım oldu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.