HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2017 Cumartesi

Küçükköyspor'dan Altın değerinde üç puanSüper Amatör Lig 4.Grup mücadelesinde KazımKarabekrspor ve küçükköyspor takımları ÜmraniyeHekimbaşıStadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka 16.30'da başlaması sebebiyle müsabaka süresinin uzun bir bölümü ışıklandırma altında oynandı.Müsabaka ilk dakikadan doksan dakikanın bitiş düdüğüne kadar büyük çekişme içinde oynandı.

İlk kırkbeş dakikada iki takımında çabası gol getirmeyince devre arasına golsüz eşitlikle girildi.


Müsabakanın ikinci ayrısında iyi mücadele ama kısır pozisyon vardı.gol ve pozisyonlar son dakikalara sıkıştı.


Tecrübeli santrafor usta golcü Gökhan Tandoğan dakikalar 88.dediği anda usta bir vuruşla takımını 0-1 öne geçirdi.bu gol sonrasında beraberlik için Küçükköy kalesine ataklar gerçekleştiren Karabekir takımı forveti yüzde yüzlük gol pozisyonunu değerlendiremedi ve topu kaleciye nişanladı.


Bu pozisyondan bir dakika sonra bu kez küçükköy takımı net bir gol pozisyonundan faydalanamayınca skor Gökhan Tandoğan'ın attığı gol ile tabelada 0-1 Küçükköy lehine yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.