HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2017 Perşembe

KÜÇÜKÇEKMECE İDMAN YURDU 0-0 YEDİKULE

KÜÇÜKÇEKMECE İDMAN YURDU 0-0 YEDİKULE
İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grupta alt sırayı ilgilendiren Küçükçekmece İdman Yurdu spor ile Yedikule spor takımları arasında oynanan maçta ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor ikinci yarıda bulduğu gollerle 2-0 kazanarak üç puanı alan takım oldu.
Halkalı Etap sahasında oynanan karşılaşmayı Caner Erbil, Erkan Kılıç ve Serkan Koç hakem üçlüsü yönetti.
Müsabakanın ilk yarısında her iki takım oyuncularıda girdikleri gol pozisyonlarından yararlanamayınca golsüz eşitlikle kapandı. İkinci yarı ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor daha baskılı oyun ortaya koyarak rakip kalede etkili olan taraftı.
78.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurdu spor Ahmet’in attığı golle Yedikule spor karşında 1-0 öne geçti. Karşılaşma bu skorla sona ereceği sanılırken 90+2 de Küçükçekmece İdman Yurdu spor günün başarılı ismi Yunus takımın ikinci karşılaşmanın da skorunu belirleyen gollünü attı ve karşılaşma ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurdu spor takımının 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.
Küçükçekmece İdman Yurdu spor oynadığı 12  maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ve 6 mağlubiyetle 16 puan topladı. Misafir takım Yedikule spor ise 12 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik 9 yenilgi gördü ve 7 puan toplayarak sondan üçüncü sırada yerini almış oldu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.