HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2017 Cumartesi

Kaygısız “YERİMİZ İÇ AÇICI DEĞİL”

Kaygısız “YERİMİZ İÇ AÇICI DEĞİL”
İstanbul Süper amatör Lig 2. grupta mücadele eden Yeşilesenyurtspor Teknik Direktörü Şerif Kaygısız ligdeki yerlerinin iç açıcı olmadığını söyledi.

Kaygısız. “Puan durumundaki yerimiz iç açıcı değil. Ama bu hafta Zeytinburnu 1957 ile oynadığımız maç önemliydi. Rakiplerimizden biriydi. Yenilmemek de önemliydi. Çok iyi bir maç oldu. 90’da golü yedik, 90+4’te golü attık. Zeytinburnu da iyi takım. Fena bir takım değil. Bizim açımızdan da iyi maç oldu. Mücadele anlamında da çok iyi maç oldu.” Diye konuştu. Kartalgücü ile oynayacakları maça da değinen Kaygısız “Bu şekilde mücadele  eder, pozisyonları bulursak ki bunun Kartalgücü maçına da yansıyacağını düşünüyorum. Aynı istek ve arzu bu maçta da olursa sahadan 3 puanla ayrılacağımızı düşünüyorum. Hava olarak da kötü değiliz.” Diye konuştu.
Bu arada Kartalgücü maçı öncesi sakatlığı süren Hasan Yılmaz’ın iki hafta daha takımdan uzakta kalacağı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.