HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2017 Çarşamba

KAVACIKSPOR’DAN GALATASARAY’A BİR YILDIZ ADAYI DAHA

KAVACIKSPOR’DAN GALATASARAY’A BİR YILDIZ ADAYI DAHA 
Beykoz İlçesinin altyapıya verdiği önemle dikkat çeken spor kulüplerinden olan Kavacıkspor bir genç futbol yıldızını daha parlatmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor. Yeşil-Beyazlı ekip Futbol Akademisinden yetişen yeni bir yıldız adayını daha Galatasaray A.Ş'nin alt yapısına gönderdi.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz yapmış olduğu açıklamada , ” 4 senelik planlı ve sistemli bir çalışma ile onlarca sporcumuzu Türkiye’nin güzide kulüplerine kazandıran Futbol Akademimiz çalışmalarına 12 ay aralıksız devam ediyor. Taha Yener Kiraz’a yeni kulübü Galatasaray A.Ş başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ki onun ismini Türk Futbolunda ileriki yıllarda fazlası ile duyacağız ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.