HAZIRLIK MAÇLARI

28 Kasım 2017 Salı

KARTALTEPESPOR’DA GELECEĞİN PLANLARI YAPILIYOR
İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grupta Mücadele eden Bayrampaşa temsilcisi Kartaltepespor’da Teknik Direktör Berkant Kahramanın sezon başında istifasının ardından 5 futbolcu da
takımdan ayrılması Siyah beyazlı kulübün hedefini alt üst etti .
Ligde alınan başarısız sonuçlar sonucu küme düşme potasına bile giren Kartaltepespor tecrübeli bir isim Nazım Efendilerin takımın başına gelmesiyle birlikte art arda alınan galibiyetler küme düşme potasından büyük ölçüde uzaklaşması camiada büyük sevinç yarattı. Kartaltepespor kulübü başkan Ali Rıza Türk takımdan ayrılan futbolcularla ilgili adeta ateş püskürdü.
Başkan Türk gelecek için konuştu.Kartaltepespor kulübü as başkanı Mustafa Kurnaz ise yönetim olarak dimdik ayakta olduklarını belirterek gelecek hedeflerini açıkladı. Kartaltepesporun bay golü Yılmaz ise kümede kalacaklarına inandığını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.