HAZIRLIK MAÇLARI

25 Kasım 2017 Cumartesi

Kağıthanespor Pusuya YattıSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Kağıthanespor takımı cumartesi günü deplasmanda oynayacağı CevizliAnadolu müsabakası için Kartal Ramada Otelinde kampa girdi.
Zorlu müsabaka öncesinde hem İstanbul Trafiği hemde sporcularının müsabakaya daha iyi konsantre olması sebebiyle bir gün önceden kampa giren Kağıthanespor takımı ilgilileri bu zorlu müsabakadan üç puanla dönmek istediklerini söylediler.Zorlu müsabaka öncesinde her iki takıma da bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.