HAZIRLIK MAÇLARI

3 Kasım 2017 Cuma

İstanbulMesudiyespor Tek Bilek Tek YürekSüper Amatör Lig temsilcilerimizden İstanbulmesudiyespor takımı hafta sonu oynayacağı BayrampaşaTuna maçına odaklandı.
bu akşam yapılan antrenmanda Teknik Heyet ve sporcuların son derece moralli olması dikkatlerden kaçmadı.Bu durumdan son derece memnun olan İstanbulmesudiyespor yönetimi hafta sonu oynanacak olan hayati önem taşıyan müsabaka için sporcuları tam konsantre motive edebilmek için yönetimsel planlar içinde olacağı açıklandı.


Paşabahçe Stadyumunda gerçekleşen çalışmada sporcuların istekli ve canlı bir tempoda gösterdikleri performans karşısında keiflenen Teknik Direktör Onur Atila Amatorun Dunyasi ekibine özel açıklamalarda bulundu.Lig uzun bir maraton.Bu gruptan play off müsabakalarına çıkmak istiyorsak bu tip maçları öncelikle kaybetmemeliyiz düşüncesindeyim.


Deplasmanda oynayacak olmamız futbol anlayışımızı ve mantalitemizi değiştirmemiz anlamına gelmez.Takımımdan istediğim bir futbol anlayışı var.Önce rakibe saygı göstermek,daha sonra da oyun anlayışımızı müsabakaya hükmedecek seviyede tezahür ettirmek.


Bu güne kadar gösterdikleri performanslardan son derece memnun olmamam rağmen,bu müsabakada onlardan bir tık yukarda mücadele ve performans beklediğimin farkındalar.Güzel bir müsabaka olmasını diliyorum.Önceliğim hak edenin kazanacağı ve sakatsız tatsız tabloların oluşmadığı futbolun konuşulduğu bir doksan dakika olması.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu zorlu müsabakada her iki takımada bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.