HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2017 Cumartesi

İstanbulMesudiye Üç Attı Üç AldıSüper Amatör Lig 6.Grupta haftanın maçı oynandı ve İstanbulMesudiye takımı İstanbul Güngören takımı 3-1 ile geçerek Liderlik koltuğuna oturmasını bildi.
STAD : Paşabahçe
İSTANBULMESUDİYE: Oğuz , Osman Enes , M.Ali , Murat , Umut Büyüktaş , Mahmut , Fırat , Gökhan  ( Dk.18 Batuhan Şahin  ), Ekimcan , Yunus Emre , Sercan 
YEDEKLER : Akın-Caner-Ali Enes-Hakan-Aykut-Umut Tekin
ANTRENÖR : Onur Atila
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR : Cem Utku , Emre , Yasin , Halit, Ahmet , Vehbi, Emrah , Mehmet , Emre xx, Osman , Semihcan 
YEDEKLER : Emin-Engin-Johnson-M.Kasım-Ergin-M.Eren-Rıdvan
ANTRENÖR : Hamza Akaydın
GOLLER : Dk.43 ve Dk.69 Ekimcan, Dk.8o Caner / Dk.85  Emre Türko ( Penaltıdan )

Müsabakaya her iki takımda son derece arzulu ve tempolu başladı.İki takımında canlı ve diri temposu çetin mücadelelerin olmasına sebep oldu.


Evsahibi İstanbulMesudiye takımı çok istediği golü 43.dakikada yunusemreye yapılan dokuz kusurlu şarjdan dolayı kazanılan penaltı ile buldu.


Topun başına geçen Ekimcan topu ve kaleciyi ayrı köşeye göndererek ilk kırkbeş dakikanın skorunu belirledi.Müsabakanın ikinci yarısında İstanbulMesudiye takımı kazanma arzusundan hiçbir şey kaybetmedi.

İlk golün sahibi Ekimcan 68.dakikada güzel bir gole daha imza attı ve skor bir anda 2-0 oldu.bu gol sonrasında daha da olgun ataklar gerçekleştiren evsahibi takım Caner'in ayağından bulduğu gol ile skoru 3-0 yaptı.

Deplasman temsilcisi İstanbulGüngören takımının Emre Türko ile bulduğu gol şeref sayısından öteye geçmeyince doksan dakika sonunda tabelada İstanbulMesudiye takımının 3-1 üstünlüğü yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.