HAZIRLIK MAÇLARI

7 Kasım 2017 Salı

İstanbulAğrıspor-Orhanlıspor maçında puanlar paylaşıldıSon haftaların başarılı takımı İstanbulAğrıspor Orhanlspor ile 1-1 berabere kalmasına rağmen zirvedeki yerini korumasını bildi.
Güzel bir havada ve kalabalık bir izleyici tarafından takip edilen müsabakada her iki takımında son derece istekli ve tempolu bir futbol anlayışı ile yaptığı mücadele sporseverleri fazlasıyla mutlu etti


.İki takımında bu mücadele dolu futbol anlayışına rağmen son derece centilmence tavır ve davranışları dikkatlerden kaçmadı.


1-1 sona eren müsabaka sonrasında Lider takımın Başkanı Mehmet Latif Yaşlı Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu;


Hedefi olan bir takımız.Grubumuzda biribirnden zorlu rakiplerimiz var.


Hepsine saygı duyuyr ve centilmence ama başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz.


Hedeflerimiz üst katagorilerde yarışmacı bir ruhla camiamızı en iyi şekilde temsil etmek.Bu yarı içinde olan bizim gibi bütün takımlara başarılar diliyorum.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak Başkanımızın duygu ve düşüncelerine katılmamak olanaksız diyerek tüm takımlarımıza bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.