HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

İSTANBUL TRABZONSPOR PAŞALAR GİBİ

İSTANBUL TRABZONSPOR PAŞALAR GİBİ
İstanbul 1.Amatör lig 10.Grupta şampiyonluk yarışı veren İstanbul Trabzonspor ile Koca Mustafa Paşa takımları 7. hafta müsabakasında Namık Sevik Stadı’nda karşılaştı. Konuk takım İstanbul Trabzonspor maçtan 4-2 galip ayrıldı.

Ligin 7.Haftası Namık Sevik Stadı’nda oynanan Koca Mustafa Paşa, İstanbul Trabzonspor takımları arasındaki müsabakada karşılaşama boyunca üstün futbol oynayan Bordo-mavili İstanbul Trabzonspor Deniz, Koray, Şuayip ve Samet'in attığı gollerle deplasmanda 4-2 kazanarak şampiyonluk yarışında iddiasını sürdürdü.
İstanbul Esenler Tokatspor'un 16 puanla lider bulunduğu grupta,Yüce spor 14 ve İstanbul Trabzonspor 13 puanla hemen arkasından yakın takipte bulunuyorlar. 

PUAN DURUMU ve 8. HAFTA MAÇ PROGRAMI

BAHÇELİEVLER SOĞANLI - İSTANBUL TRABZON
İST. ESENLER TOKAT - T.TAYFUN
A.PARSELLER - ŞAFAK 76
REŞİTPAŞA - YÜCESPOR

İZZETPAŞA - KOCAMUSTAFAPAŞAHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.