HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2017 Perşembe

İSTANBUL TRABZON FIRSATI KAÇIRDI

İSTANBUL TRABZON FIRSATI KAÇIRDI
İstanbul 1.Amatör Lig 10. Grupta şampiyonluk yarışı veren İstanbul Trabzonspor kendi saha ve seyircisi önünde lider İstanbul Esenler Tokat spor’a 3-2 yenilerek şampiyonluk yarışında yara almış oldu.

Halkalı Etap sahasında ilk yarının son ligin 9. Haftasında 13 puanlı İstanbul Trabzonspor ile 16 puanlı lider İstanbul Esenler Tokat spor takımları karşı karşıya geldiler. Bu önemli karşılaşmayı İsa Koçman, Hasan Ulaş Özmen ve Ergin Emin Yüksel hakem üçlüsü yönetti.
Müsabakaya hızlı başlayan misafir takım İstanbul Esenler Tokat spor oyunun ilk dakikalarından itibaren bordo-mavili takım kalesinde baskı kurmaya başladı.
14.Dakikada İstanbul Esenler Tokat spor Çağlar takımın gollünü atarak İstanbul Trabzonspor karşında takımını 1-0 öne geçiren gollü attı.
29.Dakikada İstanbul Trabzonspor Deniz'in attığı golle skora eşitliği getirerek skor 1-1 oldu.
31.Dakikada İstanbul Esenler Tokat spor Faik takımın yeniden öne geçen gollü atarak skoru 2-1 farkı da bire çıkartan gollü kayıt etti ve ilk yarı misafir takım Dakikada İstanbul Esenler Tokat spor’un 2-1 üstünlüğü ile kapandı.
İkinci yarı İstanbul Trabzonspor teknik patronu Mehmet Yener oyuncu değişliği yaparak ikinci yarıya başladı.
Her iki takımda ikinci yarı karşılıklı ataklar geliştirerek bir birlerinin kalesinde tehlikeli olmaya çalıştılar.
89.Dakikada İstanbul Esenler Tokat spor Batuhan takımını üçüncü gollünü attı ve farkı ikiye skoru da 3-1 yaptı.
90+2 ev sahibi İstanbul Trabzonspor Emre Bordo-mavili takımın ikinci gollünü attı ve fark bire indi skor 3-2 oldu.
Müsabakada başka gol olmayınca lider İstanbul Esenler Tokatspor zorlu İstanbul Trabzonspor karşılaşmasında zorda olsa 3-2 kazanarak puan farkını 6'ya çıkartarak liderliğini sürdürdü.
Genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu ev sahibi İstanbul Trabzonspor tercübeli İstanbul Esenler Tokatspor karşında güzel futbol oynamasına rağmen 3-2 mağlup oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.