HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2017 Pazar

Beşyüzevler'den tek atışİstanbul Süper Amatör Lig 3. Grupta Yıldırımbosnaspor ile Beşyüzevlerspor kritik maçta karşı karşıya geldi. 

Haftaya namağlup liderlik koltuğunda giren Gaziosmanpaşaş temsilcisi Beşyüzevlerspor ile Küme düşme potasında olan Bayrampaşa temsilcisi Yıldırımbosnaspor mücadelesi Bayrampaşa belediye stadında oynandı.


Mücadelenin İlk yarısında her iki takım adına atak bir futbol sergiledi İlk yarının en önemli pozisyonunda Yıldırımbosnaspor’lu Hasanın sert şutu üst direkte patladı.Karşılaşmanın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlandı.


Maçın 2. yarısında etkili olan taraf Beşyüzevlerspor oldu. Yeşil beyazlıların 2 topu direkten döndü. Karşılaşmanın 70 dakikasında sol taraftan gelişen Beşyüzevlerspor atağında ceza alanına gönderilen topa Cüneyt’e dokunmak kaldı.


1-0 . Genç ve tecrübesiz oyunculardan oluşan Yıldırımbosnaspor son düdüğe kadar iyi bir mücadele ortaya koymasına rağmen Tecrübeli oyunculardan oluşan Beşyüzevlerspor karşısında bir türlü beraberliği getirecek golü bulamayınca ilk yarıda 3-1 yenildiği rakibine kendi seyircisi önünde 1-0 yenilmekten kurtulamadı.


Bu sonuçla 10 puanda kalan ve sondan 3 sırada yer alan Yıldırımbosnaspor haftaya Ortaköy deplasmanına giderken Puanını 27 yapan Beşyüzevlerspor kendi evinde Arnavutköyü konuk edecek.


HABER:EROL EFTEKİNFOTOGRAFLAR NAZMİ ALKIŞ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.