HAZIRLIK MAÇLARI

24 Kasım 2017 Cuma

İSTANBUL A.Ş 1-1 BALIKESİR BOLTOK

İSTANBUL A.Ş 1-1 BALIKESİR BOLTOK
TFF Elit U17 1.Liginde 11.Hafta İstanbul A.Ş, ile Balıkesir Boltok takılmaları Küçükçekmece Halkalı Etap sahasında karşı karşıya geldiler.

Halkalı Etap sahasında oynanan karşılaşmada misafir takım Balıkesir Boltok 24.Dakikada Muhammet Turhan’ın attığı golle 1-0 öne geçti.
Mustafa Yılmaz, Abdullah Doğan Eski ve Bekir Çalışkan hakem üçlüsünün yönettiği Karşılaşmanın 37. Dakikasında ev sahibi İstanbul A.Ş Emre Babuşcu'nun attığı golle beraberliği yakaladı ve skora eşitliği getiren gollü kayıt etti.
İkinci yarı her iki takım oyuncularının çabası gol getirmeyince karşılaşama karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.