HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

İst Gümüşhanespor’da Kerami Bulut Dönemi

İstanbul Gümüşhanespor’da Kerami Bulut Dönemi
Kağıthane ilçesinin önemli kulüplerinden İstanbul Gümüşhanespor'da gerçekleşen kongre sonrasında yeni yönetim kurulu belirlendi. Tek liste ile gidilen Genel Kurul sonrasında Kerami Bulut İstanbul Gümüşhanespor'un yeni başkanı seçildi.

1986 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar İstanbul amatör kümede boy gösteren İstanbul Gümüşhanespor'da son dönemlerde bir gerileme yaşanıyordu.

Futbol Oynadığı Kulübe Başkan Oldu;
Altyapısından yetiştiği ve yıllarca formasını terlettigi kulübe başkan olarak hizmet etmeye devam eden Kerami Bulut yapmış olduğu açıklamada ”Öncelikle yıllarca  futbol oynadığım ve kaptanlığını yaptığım camiaya başkan olarak görev yapma şansını bana verdikleri için eski başkan Mehmet Ünlü'ye ve İstanbul Gümüşhanespor camiasına teşekkür ediyorum. Öncelikli hedeflerimiz İstanbul Gümüşhanespor kulübünü eski şaşalı günlerine kavuşturmaktır. Hedefimiz sadece sportif başarı değil, İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi bir çatı altında buluşturup birlik ve beraberliği sağlamaktır.  

Birlikten Kuvvet Doğar, Hedef 3.Lig 
Birlik ve beraberliğin önemine değinen başkan Kerami Bulut;”Birlikten kuvvet doğar sözünden yola çıktık,  birlikteliğin bize çok şey kazandıracağını biliyoruz,bunun için bütün Gümüşhaneli hemşehrilerimizin desteğine ihtiyacımız var. Kısa vadede hedefimiz süper amatör ligine yükselmektir. Asıl hedefimiz Bölgesel amatör lig sonrasında 3.ligdir” dedi. 

Alt Yapı da 9 Kategoride Varız 
Altyapıda 9 katagoride mücadele ettiklerini belirten başkan Bulut; ”Amacımız sadece A takımı ön plana çıkarmak değil altyapılarda da futbolcu yetiştirip Türk futboluna futbolcu kazandırmayı amaçlıyoruz. Son olarak bizi yalnız bırakmayan taşın altına elini sokan bu yolda beraber yürümeyi göze alan yönetim kurulu arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Hep birlikte Gümüşhane ismini en güzel şekilde tanıtıp,temsil edeceğiz” dedi. İstanbul Gümüşhanespor’da yeni yönetim şu isimlerden oluştu; Kerami Bulut, Gökmen Karagöz, M.Mürsel Kaya, Ali Şişman, Ali ihsan Şişman, Emre Şişman, Pehlivan Erdem, Adem Çelik, İbrahim Yıldız, Fazlı Ermiş, Recep Delibaş, Musa Torlak, Süleyman Meşe, Yüksel Yılmaz,Pirağa Meşe,  Orkun Beyaz, Ersin Ablak, Furkan Hamzaoğlu,Ömer Atalay, Köksal Uzun,Nurettin Yıldız, Kadir Yıldız,Onur Bayrak,Yusuf Delibaş,Serkan Karagöz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.