HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2017 Perşembe

İl Futsal Hakemliği ve İl Futsal Gözlemciliği başvuruları başladı
Merkez Hakem Kurulu tarafından uzaktan eğitim yöntemi ile yapılacak olan İl Futsal Hakem eğitimleri için online başvurular başladı.
Merkez Hakem Kurulu Talimatı'nda belirtilen şartlara sahip hakem ve gözlemcilerin başvuruları 15 Aralık 2017 tarihinde sona erecek ve adaylar bu tarihten sonra TFF Eğitim Yönetim Sistemi üzerinden Futsal Oyun Kuralları Eğitimi alacak.
Eğitimler sonrası yapılacak sınavda 60 ve üzeri olan adaylar, İl Futsal Hakemi  / İl Futsal Gözlemcisi olacak ve MHK tarafından Futsal müsabakalarında görevlendirilecek.
İl Futsal Gözlemcisi olmak isteyenler ise İl Hakem Kurullarına müracaat ederek kurslara başvuru yapabilecek.FUTSAL HAKEM BAŞVURU FORMU www.tff.org adresinden on line olarak doldurulacaktır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.