HAZIRLIK MAÇLARI

22 Kasım 2017 Çarşamba

İKİTELLİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR.

İKİTELLİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR.
Sultangazi Sultançifliğispor karşısında da başarılı bir futbol sergileyen İkitelli spor İbrahim’in ikinci yarıda attığı golle zafere koştu, taraftarlarını bir kez daha coşturdu.
İstanbul 1.Amatör Lig 13.Grupta yenilgisiz şampiyonluğa koşan Küçükçekmece İkitelli spor ligin 8.Hafta Cebeci Spor Kompleksinde Sultangazi Sultançifliğispor ile karşı karşıya geldiler. Günün önemli maçını Ahmet Tunç Şen, Ali Kurt ve Umut Dolaş hakem üçlüsü yönetti.
Müsabakanın ilk yarısında her iki takım oyuncuları girdiği pozisyonlarından yararalanamyınca ilk yarı golsüz sona erdi.
İkinci yarı daha baskılı ve atak ortaya koyan Küçükçekmece temsilcisi İkitelli spor 81.Dakikada İbrahim’in attığı golle karşılaşmayı 1-0 kazanarak üç puanı alırken şampiyonluk yolunda kayıpsız yoluna devam etti.
İkitelli spor Antrenör Ali Ayyıldız, oyuncularının büyük bir özveriyle mücadele ettiğini, disiplin ve kazanma arzusuyla bir seri yakaladıklarını, önümüzdeki haftalarda seriyi sürdüreceklerini söyledi. Maçtan sonra futbolcularını tek tek kutlayan genç çalıştırıcı, “Hedefimiz belli. Bu yoldan dönüş yok” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.