HAZIRLIK MAÇLARI

5 Kasım 2017 Pazar

Haftanın Maçında Gülen Taraf Beykoz1908Süper Amatör Lig 4.Grup müsabakasında Küçükköyspor ve Beykoz1908 takımları Avcılar Firuzköy Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
İki takım yöneticilerin anlaşması gereği alınan karar neticesinde her iki yarıda da oynanacak olan müsabakalar tarafsız ve seyircisiz ortamda oynanacak.


Bu sebeple bu müsabakada iki takım yönetiminin liste verdiği yirmişer kişi dışında Stadyumda adeta kuş uçurtulmadı.

Emniyet olağanüstü güvenlik aldı.Müsabaka öncesinde her iki takım yöeticileri birbirlerine şans dileyerek iyi niyet davranışları içierisinde yer aldı.


Müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve tempolu başladı.Kazanma adına her türlü organizasyonları deneyen iki takım sporcuları gol için müthiş mücadeleler sergilediler.


Beykoz takımı Ulaş ile güzel bir gole imza attığında dakikalar 10.diyordu.Bu golün morali ile daha derli toplu bir oyun ortaya koyan Beykoz1908 takımı kazandığı penaltıyı Arınç ile değerlendirince skor bir anda 0-2 Beykoz1908 lehine oldu.


Müsabaka orta sahanın çizgi kenarında yaşanan bir pozisyondan sonra saha karıştı ve kartlar havada uçtu.Beykoz1908 takımının sağ bek oyuncusu Lokman kendisine faul yapılmasına sinirlenerek rakibiyle tartışınca saha içi bir anda karıştı ve iki takım sporcularının sıcak teması yaşandı.


İki takımın hocaları ve yöneticileri gösterdikleri çaba ile istenmeyen olayların oluşmasını engellediler.

Bu pozisyon sonrasında Beykoz1908 takımından Lokman,Küçükköy takımından Cem Çepeloğlu kırmızı kartla oyundan ihraç oldu.


Bu kırmızı kartın Cem Çepeloğlu'na gösterilmesine küçükköy kenar yönetimi ve yöneticileri uzun süre itiraz etti.kırmızı kart pozisyonunun oluştuğu itiş kakış pozisyonunda olmayan Çem Çepeloğlu'nun kırmızı kart görmesine anlam veremeyen Küçükköy cephesinin itirazlarına emniyette müdahil olunca oyun uzun bir süre durdu.


Olaylar yatıştıktan sonra devam eden müsabakada her iki taımın da çabası başka gol kaydını getirmeyince ilk kırkbeş dakika Beykoz1908 takımının 0-2 üstünlüğü ile sona erdi.


Müsabakanın ikinci yarısında Küçükköy takımı gol ve goller bulmak için oyunu önde oynamaya başladı.

Gol için rakip kaleye yüklenen Küçükköy takımı defans güvenliğini elden bırakınca zaman zaman tehlikeli kontra ataklara mağruz kaldı.


Beykoz1908 takımının kaptanı Arınç ceza sahası dışından attığı şut gol ile neticelenince müsabakanın skoru ortaya çıktı.İlk yarıda Alifeyyaz ve Roland'ın ceza sahası dışından şutları direkte patladı.Müsabakanin 85.dakikasında bu kez Bayram'ın top çataldan döndü.

Bu önemli galibiyetle Beykoz1908 takımı alt sıralardan kurtulma adına rahat bir nefes alırken Küçükköy takımında ise kaybedilen üç puanın üzüntüsü hakimdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.