HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2017 Pazar

Haftanın Maçı Nefesleri KestiTekirdağ Süper Amatör Lig temsilcilerinden Lider Kapaklıspor takımı evinde Tekirdağ1461Karadeniz takımını ağırladı.
Kapaklı İlçe Stadyumunda oynanan müsabaka tıklım tıklım tribünler önünden çiseleyen yağmur altında oynandı.

Müsabakaya ilgi büyüktü.Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'da protokol tribününde yerini aldı.


Doksan dakikanın başlama vuruşundan itibaren iki takımda tempolu ve arzulu bir futbol ortaya koydu.

Kapaklıspor takımı ilk dakikalarda oyunu onrol etmekte zorlanmazken,dakikalar ilerledikçe karadeniz takımı oyunda dengeyi kurdu.İki takımda mücadeleci oyunu pozisyon zenginliğine döndüremeyince ilk kırkbeş dakikaya gol kaydı ile girilemedi.

Müsabakanın ikinci yarısında İki takımda gol için değişik hücum organizasyonları denedi.ilk gol Kapaklıspor'dan geldi.


Şaban takımını öne geçiren golü atarken tribünlerde sevinç hakimdi.


Bu gol sonrasında beraberlik için rakip kaleye yüklenen Karadenizspor takımı aradığı golü geçtiğimiz sezon Kapaklıspor formasını terleten İbrahim'den geldi.


Bu gol sonrasında iki takımda agresif bir futbol ile oyunda dengeyi değiştirmey yolunu tercih etti.


Sertlik dozajı sınırı aşınca devreye Orta Hakem tarafından sarı kartlar girdi.Derken kartın rengi ikinciden değişti ve Kapaklıspor takımından Nail oyundan ihraç edildi.


Bu bir kişi eksiklik Kapaklıspor takımının oyunu rakip sahaya yığdığı dakikalarda gelince bir anda oyun tekrar dengelendi ve topu Kapaklıspor kalesine götüren bir Karadeniz takımı izledik.


Müsabakanın son dakikasında altı pastan topu dışarı yollayan Harun müsabakanın 1-1 sona erdiğinin tabelada yer almasını sağladı.


Doksan dakika sonunda beraberlik çıkarken Kapaklıspor takımı 22 puan ile zirvedeki yerini korurken,1461Karadenizspor takımı 12 puan ile sekizinci sırada yer aldı.


Önümüzdeki hafta Kapaklıspor takımı zorlu Marmaraereğlisi deplasmanında gidecek.


Karadenzispor takımı ise evinde Çorlugençlerbirliği takımını ağırlayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.