HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2017 Perşembe

Güngörenspor Ligden Çekildi.

Güngörenspor Ligden Çekildi.
İstanbul Süper amatör Lig ekiplerinden Güngören Spor ligden çekildi.
İStanbul Süper amatör lig 1. grupta mücadele eden Güngörenspor, bu sezon oynadığı 10 karşılaşmanın tamamında sahadan mağlubiyetle ayrılmıştı. Sezonun ilk yarısı sonunda oynadığı karşılaşmalarda kalesinde 43 gol gören Güngörenspor rakip ağları ise sadece 6 kez havalandırma başarısını göstermişti. 

Genç bir takımla ligde mücadele ettiklerini belirten Güngörenspor Kulüp Başkanı Erol Pehlivan "İstanbul Süper Amatör Lig Türkiye'nin en zor liglerinden biri. Burada verilen mücadele ve harcanan paralar belkide profesyonel kulüplerin bir çoğunda harcanmıyor. Biz yeni sezonda genç takımımızla bu seneyi geçirmeyi düşündük, hedefimiz ligde kalmaktı. Ama söylediğim gibi genç takım oyuncularından kurulu ekibimiz bu direnci gösteremedi. Aynı oyuncularla U19 liginde mücadele edeceğiz. Orada hedefimiz şampiyonluk olacak." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.